Találj meg minket a Facebook-on
Szülői értekezlet 2024.01.22-24
2024.01.17.

 

Kedves Szülők!

Szeretettel várjuk Önöket a 2024/2025-ös tanév második szülői értekezletére. A mellékelt beosztásban láthatják az egyes osztályok értekezleteinek időpontját, helyszínét vagy az online csatlakozás elérhetőségét.


Részvételükre számítunk!

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.